Drzwi przesuwne i tarasowe

W naszej ofercie znajdują się projekty wykonywane na podstawie indywidualnych zleceń, dzięki czemu idealnie wpisują się w gusta oraz różnorodne potrzeby naszych odbiorców. Oferujemy między innymi wyroby z przeszkleniami oraz bez, modele z dekoracyjnymi przetłoczeniami oraz inne wzory unikalne, wpisujące się w styl architektoniczny danego budynku i projekt jego wnętrza.

Drzwi tarasowe

  • Drzwi drewniane przesuwne bezprogowe Patio-Life

Przesuwne drzwi balkonowe niezależnie od funkcji mają dodatkową zaletę jaką jest zaoszczędzone miejsce podczas otwierania, czego nie można powiedzieć o drzwiach otwieranych tradycyjnie. Kolejną zaletą jest możliwość wykonywania drzwi przesuwnych o dużej powierzchni całkowitej. Dzięki okuciu Roto Patio-Life bez większego wysiłku obsługujemy drzwi o masie do 300 kg a dodatkowa funkcja klamki powoduje dociśnięcie uszczelek podczas zamykania co stanowi dodatkową barierę doszczelniającą. Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem drzwi przesuwnych do Państwa domu to niski próg, który nie utrudnia przechodzenia przez drzwi w odróżnieniu do klasycznych drzwi balkonowych otwieranych rozwieralnie.

  • Drzwi uchylno-przesuwne progowe Patio

Podobnie jak w przypadku drzwi przesuwnych bezprogowych, mamy możliwość łatwej i komfortowej obsługi skrzydła przez przekręcenie klamki w odpowiednie położenie. Specjalna konstrukcja okuć zapewnia pełną manipulację drzwiami o dużej powierzchni całkowitej za pomocą jednej ręki, bez większego wysiłku. Przekręcenie klamki w odpowiednie położenie spowoduje uchylenie, jak też przesunięcie po szynie prowadzącej skrzydła w odpowiednie miejsce.

  • Drewniane drzwi harmonijkowe Patio 6080

Przy tego typu drzwiach mamy możliwość całkowitego otwarcia drzwi poprzez złożenie ich w harmonijkę, co dodatkowo nie ogranicza przestrzeni w pomieszczeniu. Niezależnie od konstrukcji harmonijkowej może występować skrzydło, które będzie otwierane w sposób niezależny. Do zalet drzwi harmonijkowych należy zaliczyć niski próg, który umożliwia wygodne przemieszczanie się. Drzwi te znakomicie nadają się do zastosowania w salach konferencyjnych, ogrodach zimowych, na tarasach czy w obiektach gastronomicznych.

harm1