Drzwi wewnętrzne

Drzwi są jednym z ważniejszych elementów w domu i wizerunkiem naszego stylu. Służą one człowiekowi, ale również powinny oddawać atmosferę i ukazywać osobowość mieszkania. Forma i styl wykonania powinny współistnieć z formą budynku oraz wystrojem wnętrza. Jako producent drzwi wewnętrznych drewnianych pragniemy wychodzić naprzeciwko Państwa oczekiwaniom poprzez tworzenie produktów zapewniających najwyższą jakość i funkcjonalność. Ponad 25 letnie doświadczenie pracy z drewnem i pasja do tego materiału zapewnia profesjonalne wykonanie.

Konstrukcja skrzydła. Klient dostaje do wyboru dwa rodzaje systemów drzwi wewnętrznych, pierwsze z nich wykonane są w systemie przylgowym (zawias wkręcany) lub bezprzylgowym (zawiasy chowane wewnątrz wręgu). Rama skrzydła może występować jako materiał lity, drewniany (sosna, dąb lub meranti) lub wypełnienie może stanowić szyba (ornament) lub płyta wiórowa oklejona fornirem o grubości 1.5 mm (okleiną) naturalnym w kolorze w jakim występuje rama skrzydła. Do impregnacji i lakierowania powierzchni drewna używamy produktów marki SIGMA, SIKKENS i RHENOCOLL. Gwarantują one wysoką trwałość i estetykę powłoki oraz charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania.

Nasze drzwi drewniane wewnętrzne wyposażone są w:

Zamek jednopunktowy wpuszczany o rozstawie 72 mm na klucz (WK), wkładkę (WB) lub do blokady łazienkowej WC;

Zawiasy wkręcane regulowane 3 szt;

Uszczelkę wewnętrznąfirmy SCHLEGEL (Q-LON) lub DEVENTER ;

Próg dębowy lakierowany;

Klamka, wkładki, osłony na zawiasy oraz tuleje wentylacyjne dostępne są za dopłatą.

Ościeżnica regulowana pozwala na zastosowanie do ścian o grubości od 80 do 320 mm, oraz na regulację ± 20 mm. Jest wykonana z materiału litego (sosna, dąb, meranti) lub pokrytego okleiną. Ościeżnica regulowana ma zastosowanie do wszystkich rodzajów drzwi.